روان طب
مطالب روانشناسي

دروغگو دشمن خداست! هيچ كس دوست ندارد در هنگام دروغ گفتن دستش رو شود و عدم صداقت و فريبكاري اش فاش شود. اما آيا واقعا دروغ گفتن و عدم صداقت، شما را فردي متقلب و فريبكار مي‌كند؟

حقيقت اين است كه گاهي دروغ گفتن مزايايي دارد و اين مزايا هميشه براي نفع شخصي نيستند. گاهي اوقات مردم براي محافظت از ديگران و لطمه وارد نكردن به احساسات آن‌ها دروغ مي‌گويند. به اين خاطر كه بايد بپذيريم گاهي اوقات شنيدن حقيقت بسيار دردناك است و هميشه صداقت بهترين سياست و انتخاب نيست.

گاهي اوقات صداقت بهترين سياست نيست!

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۸:۴۸ ] [ طب روان ] [ نظرات (0) ]

سياري از ما در طول روز مانند مردگان متحرك هستيم. اين واقعيتي است كه نمي‌توان از آن فرار كرد. كار به عادت تبديل شده به طوري كه كه ديگر مانند قبل الهام بخش ما نيست و روز به روز بيشتر از قبل ما محكوم به سقوط در نسخه آنلاين و بي پناه خودمان مي‌شويم. اين قطع ارتباط با خود واقعي ما به نفع سلامتي مان نيست و نيازمنديم كه سرگرمي خلاقانه‌اي براي خودمان داشته باشيم.

اينترنت و رسانه‌هاي اجتماعي فرصت‌هاي شگفت انگيزي براي رشد و پيشرفت هر روز ما فراهم مي‌آورند، اما نمي‌توانيم اجازه دهيم دنياي مجازي آنچه كه واقعا هستيم را به حاشيه ببرد. مي‌دانم كه همه اين‌ها دارد اتفاق مي‌افتد، چون خود من هم آن را به شدت احساس مي‌كنم. من فكر مي‌كنم وقت آن رسيده است كه همه ما از خواب بيدار شويم و به آنچه واقعا هستيم بازگرديم. يكي از ساده‌ترين راه‌هاي شروع اين تحول، مشغول شدن به چند سرگرمي خلاقانه و جالب است.

تعداد زيادي بازي و سرگرمي خلاقانه و جديدي وجود دارد كه مي‌توانيد آن‌ها را امتحان كنيد. گزينه‌هايي كه در ادامه به آن‌ها اشاره مي‌كنيم، تقريبا براي همه‌ي افراد تاثير خواهند داشت. چه درونگرا هستيد چه برونگرا يا اگر بيكار و علاف هستيد، انجام يك سرگرمي خلاقانه و جالب، مي‌تواند شور و انرژي را به زندگي شما باز گرداند. با ما همراه باشيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۶:۳۸ ] [ طب روان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب